Inauguracja rundy wiosennej w IV lidze

• Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
11 marca 2019

Spotkanie na stadionie miejskim w Ożarowie nie było porywającym widowiskiem. Oba zespoły, przede wszystkim skupiły się na bronieniu dostępu do własnej bramki. Ożarowianie , od 43 min. musieli sobie radzić bez swojego najlepszego obrońcy Kamila Sołtykiewicza który w starciu z przeciwnikiem uległ kontuzji.

Mocno przebudowany zespół Alitu Ożarów stawał na wysokości zadania i dopiero w pierwszych minutach drugiej połowy spotkania stracił bramkę po strzale najlepszego zawodnika drużyny gości Piotra Ferenca 51min oraz w końcowej części meczu 84min.

W drużynie Alitu zadebiutowało dziś kilku nowych zawodników: Bartłomiej Saracen, Kamil Sołtykiewicz , Jakub Plewa, Jakub Trojanowski, Jakub Kopacz, Jakub Maruszczak, Jakub Pitkiewicz

Gra bardzo młodego zespołu z Ożarowa może optymistycznie nastrajać kibiców przed resztą sezonu. Zespół Alitu w niedzielę 17 marca o godzinie 14:00 rozegra spotkanie 19 kolejki na wyjeździe z zespołem Hetman Włoszczowa.

Przed meczem nastąpiła miła uroczystość nadania aktu honorowego członkostwa klub dla pana Marcina Majchra oraz Andrzeja Ptaka. Z rąk prezesa klubu Grzegorza Witka oraz innych członków zarządu zostały przekazane okazałe grawertony.

Drużyna Alitu zagrała w składzie: Bartłomiej Saracen, Kamil Sołtykiewicz (46 Grzegorz Kwiatkowski), Jakub Plewa (85 Jakub Maruszczak), Jakub Praga (81 Bartek Nowak), Jakub Kończyk, Jakub Trojanowski, Paweł Kilijański, Michał Hołody, Jakub Kopacz, Krystian Ponikowski,  Filip Stępień (65 Jakub Pitkiewicz).