TERMINARZ NA SEZON 2018/19 - II RUNDA III LIGI MĘŻCZYZN

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
8 marca 2019

Data

 

Gospodarze

 

Goście

Wynik

XI Kolejka

 

 

 

 

 

2019.02.23 (so) godz. 13.00

1

KS Polonia KAWAH Kielce

x

-

 

2019.02.23 (so) godz. 13.00

5

KTS Sandomierz

2

STS Zgoda Janik

 

2019.02.23 (so) godz. 13.00

4

UKS Orlęta Bilcza II

3

UKS Meteor Wąchock

 

 

 

 

 

 

 

2019.02.23 (so) godz. 16.00

6

MZKS Alit Ożarów

x

-

 

2019.02.23 (so) godz. 13.00

7

UKS Orlęta Bilcza

10

KS ŚWIT Działoszyce

 

2019.02.23 (so) godz. 13.00

8

LUKS Radość Porzecze

9

UKS Meteor Wąchock II

 

XII Kolejka

 

 

 

 

 

2019.03.02 (so) godz. 13.00

1

KS Polonia KAWAH Kielce

5

KTS Sandomierz

 

2019.03.02 (so) godz. 13.00

2

STS Zgoda Janik

3

UKS Meteor Wąchock

 

2019.03.02 (so) godz. 13.00

4

UKS Orlęta Bilcza II

x

 

 

 

 

 

 

 

 

2019.03.02 (so) godz. 16.00

6

MZKS Alit Ożarów

10

KS ŚWIT Działoszyce

 

2019.03.02 (so) godz. 13.00

7

UKS Orlęta Bilcza

8

LUKS Radość Porzecze

 

2019.03.02 (so) godz. 13.00

x

 

9

UKS Meteor Wąchock II

 

XIII Kolejka

 

 

 

 

 

2019.03.23 (so) godz. 13.00

4

UKS Orlęta Bilcza II

1

KS Polonia KAWAH Kielce

 

2019.03.23 (so) godz. 13.00

3

UKS Meteor Wąchock

5

KTS Sandomierz

 

2019.03.23 (so) godz. 13.00

2

STS Zgoda Janik

x

 

 

 

 

 

 

 

 

2019.03.23 (so) godz. 16.00

6

MZKS Alit Ożarów

9

UKS Meteor Wąchock II

 

2019.03.23 (so) godz. 13.00

7

UKS Orlęta Bilcza

x

 

 

2019.03.23 (so) godz. 13.00

10

KS ŚWIT Działoszyce

8

LUKS Radość Porzecze

 

XIV Kolejka

 

 

 

 

 

2019.04.06 (so) godz. 13.00

1

KS Polonia KAWAH Kielce

3

UKS Meteor Wąchock

 

2019.04.06 (so) godz. 13.00

4

UKS Orlęta Bilcza II

2

STS Zgoda Janik

 

2019.04.06 (so) godz. 13.00

5

KTS Sandomierz

x

 

 

 

 

 

 

 

 

2019.04.06 (so) godz. 16.00

6

MZKS Alit Ożarów

8

LUKS Radość Porzecze

 

2019.04.06 (so) godz. 13.00

7

UKS Orlęta Bilcza

9

UKS Meteor Wąchock II

 

2019.04.06 (so) godz. 13.00

10

KS ŚWIT Działoszyce

x

 

 

XV Kolejka

 

 

 

 

 

2019.04.14 (n) godz. 14.00

2

STS Zgoda Janik

1

KS Polonia KAWAH Kielce

 

2019.04.14 (n) godz. 13.00

3

UKS Meteor Wąchock

x

 

 

2019.04.14 (n) godz. 13.00

5

KTS Sandomierz

4

UKS Orlęta Bilcza II

 

 

 

 

 

 

 

2019.04.14 (n) godz. 13.00

6

MZKS Alit Ożarów

7

UKS Orlęta Bilcza

 

2019.04.14 (n) godz. 13.00

8

LUKS Radość Porzecze

x

 

 

2019.04.14 (n) godz. 13.00

9

UKS Meteor Wąchock II

10

KS ŚWIT Działoszyce

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2019-03-08
Data publikacji:2019-03-08
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:1133